تحقيق با عنوان کاربرد كامپيوتر در علوم زيستي

تحقيق با عنوان کاربرد كامپيوتر در علوم زيستي

تحقيق با عنوان كامپيوتر در کاربرد علوم زيستي درفرمت ورد 34 صفحه قابل ويرايش

حذف علوم زيستي نوينه درك و توجيه خصوصيات موجودات زنده بر حسب ساختار عناصر تشكيل‌دهنده آنها است و علوم زيستي از مهم‌ترين مباحث مورد تحقيق و بررسي كنگره‌ها و مجامع علمي است زيرا تأثير آنها در بهبود شرايط حيات و تداوم بقاي موجودات زنده از اهميت بسزايي برخوردار است .

در اين راستا كتب و مقالات علمي بسياري به نگارش درآمده و گردهمايي‌هاي زيادي در ارتباط متقابل بين اين علوم باعلوم ديگر و بخشهاي متفاوت بين آنها ارائه گرديده است .

با توجه به حجم بالاي اين اطلاعات و نياز به دسترسي سريع به آنها استفاده از ابزار رسانه‌اي جديد كه بتواند با ذخيره‌سازي و اطلاع رساني سريع اين مهم را بر عهده گيرد بسيار حائز اهميت است .

رايانه ابزاري قدرتمند براي تحقق آن است و با پيشرفت تكنولوژي روز دنيا دسترسي به شبكه گسترده وسيع اينترنت نيز دسترسي سريع و بروز و نوين را تسهيل نموده است .

نرم‌افزارهاي كاربردي علوم زيستي كه با تحقيق و تفحص دانشمندان متخصص ارائه گرديده است كمك شاياني به روند تكاملي و رو به گسترش شاخه‌ها وزمينه‌هاي مختلف بررسي‌ها و نتايج صاحبنظران نموده است و با اطمينان مي‌توان گفت كه با ادامه تحقيقات و ارائه نرم‌افزارهاي جديد توصيفي ، انسان خواهد توانست ويژگي‌هاي اساسي تشكيل‌دهنده حيات را بطور كامل تشريح نمايد.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
campiuter-olom-zisti_1843719_8951.zip28.9k